Магазин “Ампер”

Магазин «Ампер» заснований в 2011 році. Засновники магазину, маючи чималий досвід роботи в електротехнічній сфері, прийняли рішення відкрити спеціалізований магазин. Причиною для цього стало бажання бути ближче до всіх категорій споживачів: від разових та постійних покупців, яким потрібні товари для власних побутових потреб, до спеціалізованих споживачів (будівельників, промислових підприємств, виробників с/г продукції, дизайнерів, архітекторів та ін.).

Сьогодні магазин «Ампер» пропонує широкий асортимент електротехнічної продукції (понад 3000 позицій) провідних виробників та відомих торгових марок. За роки нашої роботи ми навчилися гнучко реагувати на потреби та вимоги ринку, враховуючи всі тенденції розвитку сучасних технологій. Працівники магазину вміють знаходити комплексні рішення для тих чи інших задач, які стоять перед нашими клієнтами.

abb_legrand_jung_gira_schneider

Різноманітний асортимент вимикачів та розеток допоможе Вам втілити будь-які дизайнерські рішення, а представленість електроінсталяції таких відомих  торгових марок як ABB (Німеччина), Legrand (Франція), El-Bi (Туреччина), Vi-Ko (Туреччина), дозволить Вам зробити оптимальний вибір як в якісному так і ціновому відношенні.

Кабельно-провідникова продукція, яка продається в магазині «Ампер», забезпечить надійність Вашої електричної мережі. Кваліфікований персонал завжди допоможе правильно обрати провід чи кабель в залежності від технічних умов експлуатації (навантаження, довжини лінії та ін). Якісна кабельно-провідникова продукція представлена українськими торговими марками ПП «Прикарпаткабель», ПАТ «Завод Південкабель» та іншими виробниками. Також в магазині «Ампер» можна придбати кабель німецького виробника Lapp Сable.

Для надійного та швидкого монтажу кабельної продукції магазин «Ампер» пропонує різноманітну монтажну продукцію, починаючи від традиційних рішень (гофротруба, короб, металорукав), до більш спеціалізованих і сучасних (армована та поліамідна гофротруба, кабельні канали тощо) від відомих українських виробників ТОВ «Фаберпласт», «ДКС», «СКАТ», Корпорація «АСКО-УКРЕМ» та визнаних іноземних виробників OBO, SEZ.

Асортимент низьковольтної продукції магазину «Ампер», – який представлений  відомими вітчизняними та іноземними брендами AВВ (Німеччина), Hager (Німеччина), ТОВ «Промфактор» (Україна), Корпорація «АСКО-УКРЕМ» (Україна) та ін., –  дозволяє реалізувати ряд різнопланових задач, таких як: захист електромережі (автоматичні вимикачі, стабілізатори, реле напруги, обмежувачі напруги, блискавкозахист та ін.), управління електричним колом (таймера, реле часу, реле рівня рідини, кінцеві вимикачі), комутація електричних кіл (рубильники, пакетні перемикачі), керування електродвигунами (магнітні пускачі, частотні перетворювачі, плавний пуск, теплові реле, кнопки та пости, та ін.). Для забезпечення надійності та професійності тих чи інших рішень магазин «Ампер» також пропонує готові комплектовані низьковольтні вироби (зібрані щити) згідно схеми замовника.

abb_hager_promfactor_asko

Світлотехнічний асортимент продукції дозволить вирішити будь-які задачі освітлення власної оселі, виробничих приміщень, торгових залів, сучасних офісних приміщень, здійснити підсвітку фасаду, освітити ландшафт будинку чи вулицю. Наша пропозиція завжди націлена на пошук оптимального рішення з точки зору енергозбереження та надійності. Представленість різних провідних марок в галузі освітлення, – Philips (Голландія), Osram (Німеччина), ТОВ «Фабрика Варіант» (Україна), VITO (Туреччина) та ін., – дозволить нашим покупцям оптимально вибрати якісний та ціновий рівень продукції. Для створення комфортного, рівномірного освітлення приміщення наші працівники, у випадку бажання клієнта, нададуть комплексну пропозицію з розрахунком рівня освітлення та зроблять рекомендацію щодо вибору світлових приладів, їх розміщення.

Найважливішою частиною нашої роботи є розуміння Вас, наших клієнтів, побудова взаємовигідних, довготривалих та порядних відносин, розвиток та професійний ріст разом з Вами. Ми завжди працюємо для Вас!