Партнерська програма

Приватним клієнтам

Ви плануєте замінити старі лампи розжарення на LED лампи чи світильники? Ви змінили дизайн інтер’єру i хочете поміняти вимикачі та розетки? Чи можливо Ви робите дома ремонт і Вам потрібно повністю оновити в помешканні електропроводку? Тоді Вам потрібно завітати в магазин Ампер! Менеджери магазину нададуть Вам кваліфіковану консультацію, зроблять усі необхідні технічні розрахунки, допоможуть підібрати оптимальну для Вашого гаманця продукцію або просто поспілкуються з Вами на цікаву для Вас тему, що стосується електрики.

Дуже вибагливим покупцями ми пропонуємо підбір продукції по каталогах наших партнерів з доставкою Вашого замовлення в магазин в найкоротші терміни. Для всіх клієнтів в магазині Ампер діє спеціальна накопичувальна дисконтна програма та гнучка система разових знижок.

Дизайнерам

Дизайнерам та архітекторам ми пропонуємо широкий вибір вимикачів та розеток відомих світових брендів ABB, Legrand, Jung, Gira, а також сучасних енергоефективних діодних світильників.  Ви можете бути впевнені, що в нас Ви підберете електроінсталяцію та світлодіодну продукцію під будь-який Ваш проект, а Ваші клієнти будуть приємно здивовані нашими ціновими пропозиціями. Для зручності Вашої роботи, ми з радістю надамо зразки продукції та інформаційні матеріали (каталоги, брошури) для наочних презентацій Вашим клієнтам та замовникам.

Ми пропонуємо не лише прості системи електроінсталяції, але й більш складні за призначенням та різні за ціною системи розумного будинку Free@Home або KNX. В нашому магазині Ви завжди отримуєте лише вигідні умови співпраці.

Будівельникам

Для будівельних компаній та монтажних бригад наші менеджери можуть в найкоротші терміни скомплектувати замовлення на основі технічних документів та креслень. Якщо у Вас немає часу приїхати до нас, ми оформимо замовлення в телефонному режимі. Вам залишиться лише провести оплату і приїхати за продукцією в магазин Ампер. А якщо Ви і на це не маєте часу, то при великому замовленні, ми можемо доставити продукцію за вказаною адресою безкоштовно в межах Тернополя.
Якщо Ви не можете знайти необхідної продукції, наші менеджери можуть підібрати і запропонувати декілька альтернативних варіантів на Ваш вибір. До кожного замовлення ми завжди надаємо всі необхідні документи (видаткові та податкові накладці, чеки, специфікації). І найголовніше – в магазині «Ампер» Ви завжди отримуєте якісну продукцію та професійні консультації.

Більш детальну інформацією щодо співпраці можна отримати за телефонами:
(067) 354 77 02, (0352) 52 90 87, (0352) 52 90 75 або в магазині “Ампер”.